Графік роботи:

Пн. - Пт.: 09:00–18:00
Сб. - Нд.: Вихідний

Порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

NTN

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бренд NTN належить міжнародній NTN-SNR Group, яка з 2008 року об'єднала науково-технічні та фінансові можливості двох найбільших виробників: NTN (Японія) і SNR (Франція). В результаті злиття NTN-SNR Group посіла перше місце в світі за обсягом виробництва підшипникової продукції.

Японська компанія NTN своїм корінням сягає в 1918 рік. На 55 підприємствах по всьому світу працює близько 20 000 співробітників. 18 науково-дослідних і конструкторських центрів забезпечують високу якість і надійність технічних рішень, вдосконалення і технічні інновації продукції і виробничих процесів.

Основні напрямки діяльності: виробництво та продаж підшипників для автомобілебудування, промисловості і надпрецизійного обладнання.

Серед замовників продукції NTN імениті Daimler-Benz, Bosch, виробники швидкісних поїздів.

Компанія також відома широкою лінійкою надмініатюрних підшипників, розробляє і поставляє на ринок підшипники для точних приладів, електроніки, засобів зберігання інформації (жорстких дисків), гідродинамічні підшипники для принтерів і сканерів, спеціальні підшипники для магнітнорезонансних томографів.

Докладніше

Розгорнути
Вгору